Spolupráce s firmou ProCeram

Společnost ProCeram a.s. působí aktivně na českém trhu od roku 2010. Dostatečný kapitál mateřské společnosti a zkušenosti týmu firmy ProCeram, který v oboru pracuje od roku 1990, je dostatečnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb.

Dodavatelé naší společnosti jsou výrobci, kteří patří v daném odboru k evropské špičce. Je možné jmenovat italského výrobce obkladů a dlažeb Florim Group (značky Floorgres, Rex, Cerim), Iris Ceramica, FMG Fabbrica Marmi e Graniti, Ermes Ceramiche nebo českého tradičního výrobce RAKO. V sortimentu najdeme také německou kvalitu Hüppe a Hansgrohe z oboru sanitární techniky, holandský design Riho. V nabídce ale nenajdeme žádné čínské výrobky nebo jiné nabídky produktů z nízkonákladových asijských zemí.

Maloobchodní prodej probíhá ve vlastních prodejnách v Praze, Plzni, Brně a Bratislavě. Vyznačuje se vysokou kvalitou vyvzorovaného zboží a poskytovaných služeb. Velký důraz byl kladen také na sladění s dalšími zařizovacími předměty jak z pohledu designu, tak i ceny. Pro ty zákazníky, kteří nejraději nakupují z tepla domova, provozujeme vlastní internetový e-shop, ve kterém nabízíme převážně výprodejové zboží s možností dodávky až k vám do domu, a to v rámci celé ČR.

ProCeram
ProCeram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.